Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Automaty do gorących napojów

Oferta najwyższej klasy automatów

Coffee-Shop XL
Coffee-Shop L
café+co X2
café+co X1
café+co BAR
Coffee-Shop TROLL
Coffee-Shop BABY
café+co M
café+co S
café+co OCS

Oferowane przez nas automaty pochodzą od najbardziej znanych i doświadczonych europejskich producentów maszyn vendingowych. Produkowane i konfigurowane są na podstawie naszych indywidualnych zamówień, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do Państwa dyspozycji mamy szeroką gamę automatów, które każdorazowo starannie dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Odpowiednie urządzenie w połączeniu z wysokiej klasy produktami i znakomitym serwisem pozwolą Państwu delektować się pobudzającą kawą espresso, pyszną czekoladą, aromatyczną herbatą oraz pozostałymi specjałami.

Jako nieliczni dysponujemy automatami pozwalającymi na równoczesne serwowanie dwóch różnych gatunków kawy w jednej maszynie. Kawa zawsze świeżo mielona przed wyparzeniem, duże kubki z przykrywką „coffee to go" – dlaczego nie! Zapytajcie Państwo naszego przedstawiciela.